13 Jun 2012

I pavarur ofroj vende pune

AgjenciaAnywhere

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Job Description

Nje nga kompanite lider ne 50 vende te botes ne fushen e Make UP dhe produkteve te saj, se fundmi zyrtarizon aktivitetin e saj edhe ne vendin tone. Duke qene se eshte nje kompani me themele te reja ketu ne vendin tone, shfaqen mundesi te reja punesimi te cilat pasohen nga disa karakteristika qe kushdo do i kerkonte. Pikerisht eshte ky fakte qe e bene te vecante kete vend pune, duke qene se dhe ritmi i vete punes, eshte i bazuar krejtesisht ne eksperienca te reja dhe inovative per vendin tone. Ja cilet jane disa nga karakteristikat qe e dallojne kete vend pune nga te tjerat :

1- Mundësi për të gjithë.
2- Ju nuk keni nevoje per eksperience pune.
3- Ju do keni gjithmon trainime dhe suport nga bashkpuntori juaj.
4- Ju nuk keni nevojë për investime (kryesore).
5- Ju nuk keni asnjë rrezik.
6- Ju nuk keni orare te percaktuara.
7- Ju mund te filloni punen PART time.
8- Ju nuk keni shefa mbi koken tuaj.
9- Eksperience e re ne fushen e marketingut.

Dhe ju serish mund te thoni qe “kjo eshte e pamundur”. Por JO, kjo gje eshte krejtesisht e mundur sepse i tere rrjeti i kompanise bazohet ne Multi-Level Marketing, qe do te thote se eshte nje marketing (reklame) me disa nivele, qe mund te arrihen nga te gjithe, dhe ne baze te nivelit te marketingut qe ju jeni behet dhe pagesa mujore. Por perse eshte kaq i rendesishem ky marketing ?

Arsyja e vetme eshte qe e gjithe kjo kompani kaq e madhe me kete shtrirje ne me shume se ne 50 vende te botes funksionin vetem me ane te marketingut dhe ju jeni aktoret kryesore te ketij marketingu.
Ne qofte se jeni te interesuar jeni te lutur te na kontaktoni

Job Types: I pavarur.

4,447 Shikime totale, 1 sot

Apply for this Job

13 Responses to “ofroj vende pune”

 1. Koment të bëra nga Stela Dedja në Jun 16th 2012 at 12:23: Reply

  Ju lutem ,deshiroj te di me shume rreth punes qe ju ofoni. Konkretisht, cfare pune ? Faleminderit.

 2. Koment të bëra nga kamber spahiu në Jun 17th 2012 at 22:17: Reply

  Pershendetje! Jam nga qyteti i Elbasanit, 25 vjec, disponoj patente klasi C . Kam punuar si shofer edhe menaxher ne nje fabrike birre ktu ne Elbasan dhe e njoh mire tregun.
  Uroj dhe shpresoj qe te punojme se bashku.
  +355 69 52 40 493 nr im i kontaktit.

 3. Koment të bëra nga kamber spahiu në Jun 17th 2012 at 22:18: Reply

  Pershendetje! Jam nga qyteti i Elbasanit, 25 vjec, disponoj patente klasi C . Kam punuar si shofer edhe menaxher ne nje fabrike birre ktu ne Elbasan dhe e njoh mire tregun.
  Uroj dhe shpresoj qe te punojme se bashku.
  +355 69 52 40 493 nr im i kontaktit.

 4. Koment të bëra nga VIOLETA BERISHA në Jun 19th 2012 at 13:12: Reply

  PERSHENDETJE , DESHE ME JEV BERE NJE KOMENT E ME JU THENE CE ESHTE SHUME FECE E PERKRUER DHE SHUME ECELLUER FLM PER KETE FECE TE BUKUR DHE PER NJERESIT NE NEVOJE .

 5. Koment të bëra nga VIOLETA BERISHA në Jun 19th 2012 at 13:13: Reply

  PERSHENDETJE , DESHE ME JEV BERE NJE KOMENT E ME JU THENE CE ESHTE SHUME FECE E PERKRUER DHE SHUME ECELLUER FLM PER KETE FECE TE BUKUR DHE PER NJERESIT NE NEVOJE .

 6. Koment të bëra nga rrahim aliji në Jun 21st 2012 at 22:31: Reply

  ***

 7. Koment të bëra nga rrahim aliji në Jun 21st 2012 at 22:34: Reply

  pres pergjigje …

 8. Koment të bëra nga Arbër në Jun 24th 2012 at 22:04: Reply

  ?

 9. Koment të bëra nga jonela në Jun 29th 2012 at 12:27: Reply

  ckm jam interesuar per vend pune me shum po ju lej kete imail te me ktheni pergji flm per mirkuptimin.

 10. Koment të bëra nga jeta në Jul 3rd 2012 at 20:32: Reply

  jam e interesuar per pun pres pergjigjjen per me shum informata ju faleminderit .

 11. Koment të bëra nga Silda në Jul 4th 2012 at 12:28: Reply

  Jam e interesuar per nje pune, fusha qe une jam diplomuar eshte “marrdhenie publike dhe komunikim” e cila eshte e lidhur ngushte me marketingun. Faleminderit

 12. Koment të bëra nga Silda në Jul 4th 2012 at 12:32: Reply

  Jam e interesuar per nje pune, fusha qe une jam diplomuar eshte “marrdhenie publike dhe komunikim” e cila eshte e lidhur ngushte me marketingun. Faleminderit

 13. Koment të bëra nga shpetim në Oct 8th 2013 at 21:17: Reply

  interesohem per pun shofer disponoj patent te klasit b…per me shum kontaktoni ne nr 0695520220

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *